Platca od nás? Garancia spokojnosti.

PRESVEDČTE SA AJ VY, PREČO SME VOĽBOU Č. 1 NA SLOVENSKU 

8 dôvodov prečo www.platca-dph.sk

Presvedčte sa o kvalite našich služieb aj Vy.

239+ predaných platcov dph

Každý rok dodáme desiatky platcov dph slovenským aj zahraničným klientom. Využite aj Vy naše bohaté skúsenosti.

Fungujeme od roku 2012

Na trh sme neprišli včera, a neodídeme z neho zajtra. Či už budete v budúcnosti potrebovať vykonať  zápis zmeny v spoločnosti do ORSR, alebo ďalšieho platcu, sme tu pre Vás.

Garancia vrátenia peňazí

Ak by mala spoločnosť ktorú od nás kúpite dlh, alebo záväzok, o ktorom sme Vás dopredu neinformovali, vrátime Vám celú kúpnu cenu späť.

Úhrada notárskou zábezpekou

Radi robíte všetko takpovediac ´´na istotu´´? Ponúkame Vám možnosť platby skrz notársku zábezpeku. Kúpnu cenu zloženú u notára nám tento vydá až na základe potvrdenia o prepise spoločnosti, ktorú kupujete.

70% stabilných klientov

Spokojní zákazník nemá dôvod na zmenu. Našimi stálymi zákazníkmi sú zväčša účtovné, právnické a poradenské firmy, ako aj bežní podnikatelia.

Potvrdenia o bezdlžnosti

Ku každej spoločnosti od nás dostanete potvrdenie o bezdlžnosti z centrálneho registra exekúcií, finančnej správy, miestne príslušného súdu, ako aj sociálnej a zdravotných poisťovní.

Garancia bezdlžnosti

Všetky nami predávané spoločnosti sú buď nové ready made, ktoré nikdy nepodnikali, alebo s históriou, ktorú dôkladne preverujeme.

Servis advokátskej kancelárie

Všetky služby ktoré klientom poskytujeme zabezpečuje advokátska kancelária Legart. Preto Vám vieme poskytnúť maximálnu odbornosť a spokojnosť nielen pri predaji platcu dph, ale aj pri akomkoľvek právnom úkone.